I bought it almost a year ago. It costed me 65 dollars at the time. I prepare lunch for my 3.5 year old daughter when she goes to her preschool. I use it for warm food and cold food. All teachers in the school love it and some teachers bought it for their children. It is really good.
Now, I have more time in weekends. I just bought three more because the price is half way down. I am going to use them for picnics in weekends. Sitting by a beach and eat my own prepared food, clean, safe and healthy. Great product.
Get more detail about Zojirushi Mr. Bento Stainless Steel Lunch Jar.Now, I have more time in weekends. I just bought three more because the price is half way down. I am going to use them for picnics in weekends. Sitting by a beach and eat my own prepared food, clean, safe and healthy. Great product.
!: Shop For 50 Inch Lcd HDTV !: Save Grab Bars
No comments:
Post a Comment